KONST / Litografier / Färglitografier 9792453
*
nr 979 2453
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografier, 3 st, Mats Norryd (1944-1989), -74, motivet: 51 x 66
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 september 2015
kl 20:32:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/9 09:05:47
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6072 Färglitografier
8 st. Signerade. Bladets mått: 45x55-60x80, oramad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:47
*
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
nr 979 2453
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografier, 3 st, Mats Norryd (1944-1989), -74, motivet: 51 x 66
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 september 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/9 09:05:47 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mats Norryd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6072 Färglitografier
8 st. Signerade. Bladets mått: 45x55-60x80, oramad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:47